DMA

Közhasznúsági jelentések

2017. évi a kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznúsági melléklete.

Teljes dokumentum megtekintése

2016. évi a kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznúsági melléklete.

Teljes dokumentum megtekintése

2015. évi a kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznúsági melléklete.

Teljes dokumentum megtekintése

2014. évi a kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója
és közhasznúsági melléklete.

Teljes dokumentum megtekintése

2013. évi Közhasznú Alapítvány Közhasznú Egyszerűsített Éves Beszámolója.

Teljes dokumentum megtekintése

2012. évi Közhasznúsági jelentés.

Teljes dokumentum megtekintése

2011. évi Közhasznúsági jelentés.

A Didactica Magna Alapítvány 2011. évi gazdálkodásáról a számviteli törvényeknek és a kapcsolódó előírásoknak megfelelve, egyszerűsített éves beszámolót állított össze. A mérleg főösszege 1.139 e Ft. A részletes kimutatás, jelentésünk 1. sz. melléklete, mely áll a mérlegből és a közhasznú szervezet eredménykimutatásából.

Teljes jelentés megtekintése

2010. évi Közhasznúsági jelentés.

A Didactica Magna Alapítvány 2010. évi gazdálkodásáról a számviteli törvényeknek és a kapcsolódó előírásoknak megfelelve, egyszerűsített éves beszámolót állított össze. A mérleg főösszege 2.934 e Ft. A részletes kimutatás, jelentésünk 1. sz. melléklete, mely áll a mérlegből és a közhasznú szervezet eredménykimutatásából.

Teljes jelentés megtekintése

2009. évi Közhasznúsági jelentés.

A Didactica Magna Alapítvány 2009. évi gazdálkodásáról a számviteli törvényeknek és a kapcsolódó előírásoknak megfelelve, egyszerűsített éves beszámolót állított össze. A mérleg főösszege 8.289 e Ft. A részletes kimutatás, jelentésünk 1. sz. melléklete, mely áll a mérlegből és a közhasznú szervezet eredménykimutatásából.

Teljes jelentés megtekintése

2008. évi Közhasznúsági jelentés.

A Didactica Magna Alapítvány 2008. évi gazdálkodásáról a számviteli törvényeknek és a kapcsolódó előírásoknak megfelelve, egyszerűsített éves beszámolót állított össze. A mérleg főösszege 7.004 e Ft. A részletes kimutatás, jelentésünk 1. sz. melléklete, mely áll a mérlegből és a közhasznú szervezet eredménykimutatásából.

Legfrissebbközhasznúsági jelentés TámogatásKérjük adója 1%-val
támogassa alapítványunkat